Dluhová mapa??????????????????

Poměrně vysoké procento dlužníků neví přesně kolik peněz dluží, komu peníze dluží ani co bylo příčinou vzniku jednotlivých dluhů. Není to tak zvláštní, jak se na první pohled může zdát.

Zamyslíme-li se nad některými skutečnostmi, např. za závazky vzniklé za trvání manželství odpovídají oba manželé, i když závazek vytvořil pouze jeden z manželů a bez vědomí toho druhého. Druhý z manželů tak nemá tušení ani o vzniku závazku, natož aby věděl, kdo je věřitelem.

Může se také stát, že vznikne závazek po odstěhování dotyčného, který tak nemá možnost se o závazku dozvědět a skutečnost, že dluží peníze zjistí až v okamžiku, kdy jej vyhledá exekutorský úřad. Tyto případy se samozřejmě různí, ale nyní již dokážeme dlužníkům pomoci i v těchto situacích.

Kdo tuto službu využívá

Nejčastěji lidé, kteří si jsou vědomi některých svých závazků, potřebují své zadlužení řešit (často formou soudního oddlužení), ale neznají celkovou míru svého zadlužení a nemají ani potřebné dokumenty ke svým závazkům, které jsou mnohdy nezbytně nutné, aby bylo možné jakkoli přebujelé zadlužení řešit.

Co tedy tato služba přinese klientovi

Dokážeme zjistit a detailně zmapovat klientovo kompletní zadlužení. Klient tak zjistí, komu dluží, na základě čeho dluží, jaký je důvod vzniku závazku, zjistí aktuální celkovou dlužnou částku a získá dokumentaci ke svým závazkům. Vytvoříme tzv. dluhovou mapu a zajistíme veškerou dokumentaci, kterou bude pro své potřeby klient potřebovat.

Chci využít tuto službu

Chcete-li využít tuto službu kontaktujte nás prostřednictvím emailu, na našich tel. číslech, nebo vyplněním kontaktního formuláře ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý kontakt

Formulář pro bezplatný kontakt

Osobní bankrot

Vyplněním formuláře zjistíte, zda splňujete podmínky pro (zahájení soudního oddlužení) "vyhlášení osobního bankrotu" ZDE

Dozvíte se i veškeré podstatné podrobnosti (výše splátky/srážky, doba trvání oddlužení, kolik procen z celkové dlužné částky ušetříte atd.)

Nebudete-li podmínky pro úspěšné zahájení soudního oddlužení splňovat, poradíme Vám, jaké kroky učinit, aby povolení Vašeho oddlužení nic nebránilo.

Kontaktní údaje

INS partner s.r.o.
Jeseniova 1151/55
Praha 3 - Žižkov
130 00

IČ: 24186074

Tel: +420 774 414 339
Tel: +420 776 255 552

Email: info@inspartner. cz