Zde nám bezplatně zašlete zprávu.

Nabízíme zájemcům konzultace zcela zdarma. Budete-li mít zájem, tak nám níže zašlete tel. kontakt na Vás a vhodný termín (vždy nejdříve následující či jakýkoli jiný pracovní den od 9:00 do 18:00), kdy bychom Vás mohli kontaktovat. Ve Vámi zvoleném termínu by se s Vámi spojil některý z našich kolegů, prošel s Vámi veškeré podrobnosti, nabídl možná řešení, a pokud budete mít zájem, budeme Vám poté moci pomoc s jejich realizací. Následně je možné domluvit osobní schůzku na adrese sídla naší společnosti (po dohodě je možné provést schůzku na místě určeném klientem). Konzultace je nezávazná a je zdarma.

Na dotazy reagujeme v nejbližší možné době. Pro rychlejší komunikaci můžete zanechat i telefonní číslo na Vás, popř. i termín, kdy je možné Vás kontaktovat. Nepřejete-li si být kontaktováni telefonicky, zanechte na sebe pouze emailový kontakt, abychom Vám mohli odpovědět.

Také nás můžete kontaktovat přímo na emailové adrese info@inspartner. cz, nebo na tel. číslech

+420 774 414 339

+420 776 255 552.

POKUD NÁM NEZANECHÁTE EMAILOVOU ADRESU NEBO TEL. KONTAKT, NEMŮŽEME VÁM NA VÁŠ DOTAZ ODPOVĚDĚT.

Odesláním vyplněného formuláře udělujete souhlas se zpracováním uvedených údajů dle ustanovení zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Vaše údaje budou použity pouze pro kontaktování Vaší osoby ve věci Vaší žádosti. Nebudou využity pro žádné jiné aktivity či sdělování reklamních sdělení.

Rychlý kontakt

Formulář pro bezplatný kontakt

Osobní bankrot

Vyplněním formuláře zjistíte, zda splňujete podmínky pro (zahájení soudního oddlužení) "vyhlášení osobního bankrotu" ZDE

Dozvíte se i veškeré podstatné podrobnosti (výše splátky/srážky, doba trvání oddlužení, kolik procen z celkové dlužné částky ušetříte atd.)

Nebudete-li podmínky pro úspěšné zahájení soudního oddlužení splňovat, poradíme Vám, jaké kroky učinit, aby povolení Vašeho oddlužení nic nebránilo.

Kontaktní údaje

INS partner s.r.o.
Jeseniova 1151/55
Praha 3 - Žižkov
130 00

IČ: 24186074

Tel: +420 774 414 339
Tel: +420 776 255 552

Email: info@inspartner. cz