Základní dotazník

Pokud máte zájem na vyhodnocení přímo Vaší situace, vyplňte tento dotazník. Vaši situaci zdarma vyhodnotíme a sdělíme vám, zda u vás osobní bankrot přichází v úvahu případně za jakých podmínek. Sdělíme, popř. Vám zašleme na email detailní propočty. Zjistíte tak mimo jiné i výši případné splátky pro účely soudního oddlužení.

Nebudete-li podmínky pro úspěšné zahájení soudního oddlužení splňovat, poradíme Vám, jaké kroky učinit, aby povolení Vašeho oddlužení nic nebránilo.

Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje, jinak Vám nebudeme moci zaslat výsledky.

Pole označená * musejí být vyplněna

  Dlužníkův rádce

  ZDARMA si zde můžete stáhnout naši příručku Dlužníkův rádce, která obsahuje důležité informace, rady tipy a nejčastější otázky a odpovědi z oblasti dluhové problematiky a exekucí. Pomůže Vám zorientovat se v komplikované závazkové problematice a může Vám pomoci ušetřit desetitisíce korun.

  Zadejte svůj email a obratem obdržíte aktuální verzi této příručky v elektronické podobě (formát PDF).

  STÁHNOUT ZDARMA ZDE

  Rychlý kontakt

  Formulář pro bezplatný kontakt

  Osobní bankrot

  Vyplněním formuláře zjistíte, zda splňujete podmínky pro (zahájení soudního oddlužení) "vyhlášení osobního bankrotu" ZDE

  Dozvíte se i veškeré podstatné podrobnosti (výše splátky/srážky, doba trvání oddlužení, kolik procen z celkové dlužné částky ušetříte atd.)

  Nebudete-li podmínky pro úspěšné zahájení soudního oddlužení splňovat, poradíme Vám, jaké kroky učinit, aby povolení Vašeho oddlužení nic nebránilo.

  Kontaktní údaje

  INS partner s.r.o.
  Jeseniova 1151/55
  Praha 3 - Žižkov
  130 00

  IČ: 24186074

  Tel: +420 774 414 339
  Tel: +420 776 255 589
  Tel: +420 776 255 552

  Email: info@inspartner. cz