CO DĚLAT PŘI FINANČNÍ TÍSNI

Při finanční tísni je nutné zvolit správné řešení obtížné situace. Vždy je lepší se poradit s někým, kdo dané problematice rozumí a dlouhodobě se mu věnuje.

Naše poradna je tu pro ty, kdo se dostali do těžké finanční a životní situace. Nezvládáte splácet svoje závazky? Chcete zastavit exekuce? Čelíte žalobě? Chcete rychle a kvalitně vyřešit své oddlužení? Přišla Vám výzva od soudu, rozhodčí nález, platební rozkaz či jiná listina? Nevíte si rady a tlačí Vás čas? Právní pomoc hledejte v naší poradně. Poradíme Vám zdarma, jak z obtížné životní situace vybruslit.

finanční tísni

PORADNA A KONZULTACE ZDARMA 

Žádosti o kontakt vyřizujeme v nejbližším možném termínu. Tel. konzultace jsou vždy bezplatné.

Pomáháme ve všech oblastech, kterých se dotýká dluhová problematika a kdy se lidé ocitají ve finanční tísni. Dluhy, vymáhání, exekuce, dražby, zabavování majetku, srážky z příjmu, oddlužení a mnohé další oblasti.

Obrátit se na nás můžete telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu.

Chci zdarma kontaktovat…

PŘI FINANČNÍ TÍSNI JE NEJHORŠÍ NEČINNOST

Dlužník se musí bránit a správně reagovat na výzvy od rozhodce, soudu či soudem vydaný platební rozkaz. Bez adekvátní reakce se vydává všanc nepřiměřeným úrokům, penále nebo pokutám, které pak vymáhá exekutor! Správným postupem lze ušetřit desetitisíce.

Žalují se mnohdy i promlčené dluhy, u kterých stačí namítnout promlčení a žádný dluh rázem není. Zastavit lze i běžící exekuce. Ochránit lze i majetek blízkých před řáděním exekutora. Musím ovšem jako dlužník ve finanční tísni být alespoň trochu aktivní.

FINANČNÍ TÍSEŇ LZE ŘEŠIT ODDLUŽENÍM 

Ochotně Vám poradíme ve všech záležitostech týkajících se oddlužení pod dohledem insolvenčního soudu (lidově insolvence nebo osobní bankrot).

Můžete také realizovat oddlužení prostřednictvím naší advokátní kanceláře. Klientům poskytujeme i poradenství po celou dobu trvání procesu.

Chci vědět víc o oddlužení zdarma…

Chci vědět víc o nových podmínkách oddlužení pro každého…

DLUHOVÉ PORADENSTVÍ PŘI FINANČNÍ TÍSNI 

Naše poradna pro finanční tíseň řeší s dlužníky i žádosti o dluhové poradenství. Některým zájemcům stačí krátká rada, někdo potřebuje řešit složitější problém.

Nejlepším postupem je klienta vyslechnout, zjistit veškeré podstatné informace a na jejich základě zvolit co nejvhodnější řešení.  Vždy je samozřejmě možné domluvit osobní schůzku.

Ve finanční tísni kvůli rozhodci

Věřitelé nezřídka do smluvních podmínek zapracují tzv. rozhodčí doložky nebo smlouvy. Ty jim umožní obejít řádný soud a podat na dlužníka žalobu u rozhodčího soudu nebo rozhodce, kterého si předem zvolí.

Z našich zkušeností vyplývá, že rozhodčí řízení nebývá spravedlivé.  Převahu mívá věřitel. Ten si totiž rozhodce nebo rozhodčí soud vybírá. Aktuálně již jsou rozhodčí smlouvy a doložky ve spotřebitelských smlouvách zakázané zákonem.

Pomáháme s obranou práv dlužníků

Braňte se! Skutečnost, že jsem jako dlužník ve finanční tísni neznamená, že se nemohu bránit. Mnohdy stačí jednoduchá rada.

Bohužel se velmi často setkáváme se špatně informovanými dlužníky, kteří kvůli radě „někoho“ (často se tváří, že problematice rozumí) na řešení své situace rezignují.

5 hlavních důvodů, proč se na nás klienti obrací:

  1. Pomůžeme ochránit majetek blízkých před řáděním exekutorů.
  2. Pomůžeme v soudních, rozhodčích i exekučních řízení.
  3. Poradíme, jak se zbavit nařízení exekuce.
  4. Pomůžeme vyřešit zadlužení i předluženost.
  5. Naše poradna pro lidi ve finanční tísni je zcela zdarma.

0 0 vote
Article Rating
guest
177 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Barbora
Barbora

Dobrý den. Chtěla bych se poradit. Mám úvěr u ČMSS 300tis.kc na který mi ručí moje sestra. Můžete mi prosím poradit jestli je nějaká možnost z tohoto ručení sestru vyvázat? Vše splácím řádně a včas ale tím že jsem na rodičovské a nedosáhla jsem výší mého příjmů na úvěr tak jsem potřebovala ručitele. Ale teď bych potřebovala z tohoto sestru odstranit. Můžete mi poradit prosím?
Děkuji za odpověď

Yveta
Yveta

Dobrý den prosim Vás mám od soudu povoleno splácet dluh dobrovolně a přesto mi poslali obsílku od exekutora.Mám nízký příjem což jsem soudu doložila…Chci se zeptat kdo je vic…soud nebo exekutor.Děkuji

Martina
Martina

Dobrý den
Chtěla jsem se zeptat jak reagovat v případě exekuce,kdy je Vám zablokován učet a Vy nemáte od exekutora žádný exekuční příkaz a ani jiný doklad o exekuci , tudíž nevíte ani dlužnou částku. Má exekutor povinnost zaslat tento exekuční příkaz či nikoli . Jak se dopátrat nějaké informace o dlužné částce a způsobu splacení. Exekutor nereaguje ani na telefony e meily.

Martina
Martina

Dobry den prisla mi exekuce o ktere jsem ne vedela takji poslali na manzeluv ucet i kdyz jsem si tu pujcku brala za svobodna.CHtela bych aby se to netykalo manzela jakto mam provezt jak mam dat navrch na odklad exekuce. Dekuji moc za odpoved

jIŘÍ
jIŘÍ

Dobrý den. MAM ZALOŽENO HODNĚ,Z MINULOSTI NESPLACENÝCH ÚVĚRŮ.tAK JSEM SE CHTĚL ZEPTAT.kDYŽ BYCH SI SEHNAL
NĚJAKOŮ PRÁCI NA tpp?jESTLY BYCH TY DLUHY MOHL SPLÁCET PŘEZ AKTIVNÍ ÚČET.jEDNALO BY SE O VÝŠE DLUHU PŘESAHUJÍCÍ
1,MILION KČ.pŘEDEM DĚKUJI ZA BRZKOŮ ODPOVĚD NA MŮJ MEIL

Ctibor
Ctibor

Dobrý den MÁM INSOLVENCI KTERÁ MI LETOS V KVĚTNU KONČÍ .LONI SE MI STAL PRAC. .ŮRAZ DNES MI POJÍŠŤOVNA OZNÁMILA ŽE DOSTANU 16 018 KČ PO ZDANĚNÍ 13 723 KČ ALE NA ZÁKLADĚ POKYNU INSOL. SPRÁVCE TYTO PENÍZE ODESLALA NA ŮČET MAJET. PODSTATY ČILI NA TEN DLUH CHCI SE ZEPTAT ZDA NA TO MÁ SPRÁVCE NÁROK ZABAVIT MI CELOU TUTO ČÁSTKU KDYŽ V TOM BYLI I PENÍZE CO JSEM ZAPLATIL U LÉKAŘE ?INSOLVENCI MI BĚHEM TOHOTO ŮRAZU STRHÁVALI I Z NEMOCENSKÉ JÁ SI MYSLÍM ŽE BYCH MĚL ASPOŇ ČAST TĚCH PENĚZ DOSTAT .SPRÁVCE SE ODMÍTÁ SE MNOU O TOM BAVIT… Číst vice »

Ivana
Ivana

Dobry den,potrebovala bych poradit.Mam 4 roky insolvence.jsem druhy rok na up a nasla jsem si brigadu.mam splnene procento splaceneho dluhu,ale vznikl mi dluh na odmene pro insolvencniho radce.rozhodla se mi ukoncit insolvenci o kterou si pry mohu zazadat pozdeji.Muzete mi poradit co mam delat?

Bohumil B.
Bohumil B.

Dobrý den, mám na sebe vedeny v současnosti 3 exekuce. 1. z nich již je téměř splacena, zbývá 990 Kč. 2. je sice vedena i v CEE, ale není u ní uveden žádný povinný. Přesto Exekuční úřad v Šumperku tvrdí, že ji musím uhradit. Jak je možné, že u exekuce není uvedený žádný povinný a úřad tvrdí, že jsem to já? 3. žádal jsem o splátkový kalendář již od prosince u Mgr. Lucie Valentové, exekutorky v Brně. Ani jednou nereagovala. Nyní mi od dubna sráží 5000 Kč ze mzdy. Je možnost se proti tomu nějak bránit, když bych sám dobrovolně… Číst vice »

Petra
Petra

Dobrý den,

žiji s přítelem ve společné domácnosti, přítel je v konkurzu a na jeho plat je uvalena exekuce a tudíž má jen existenční minimum. byt je psán na mě.
má otázka zní, mohu přijít o byt či o věci v něm, které jsou psáné na mě? Můžou mi sáhnout i na mou výplatu?

Růžena
Růžena

Dobrý den. V minulosti jsem si pod finanční tíhou vzala pujčku od společnosti proficredit.pujčka byla na 53 tisíc.kvuli problémum se splátkami byl vydán rozhodčí nález a uznání dluhu.Dnes mi přislo oznámení o dluhu která se vysplhal na 340 000.Což se mi zdá už opravdu moc.Mám strach z exekuce.manžel přišel o práci a já jsem na rodičovské dovolené.Je nějaká šance jak z toho ven?Děkuji