Dluhová mapa – zmapování dluhůdluhová mapa

Naše služba dluhová mapa je zde pro klienty, kteří neví přesně kolik peněz dluží, komu peníze dluží ani co bylo příčinou vzniku jednotlivých dluhů. Není to tak zvláštní, jak se na první pohled může zdát, je to celkem běžný stav.

Zamyslíme-li se nad některými skutečnostmi, např. za závazky vzniklé za trvání manželství odpovídají oba manželé, i když závazek vytvořil pouze jeden z manželů a bez vědomí toho druhého. Druhý z manželů tak nemá tušení ani o vzniku závazku, natož aby věděl, kdo je věřitelem.

Může se také stát, že vznikne závazek po odstěhování dotyčného, který tak nemá možnost se o závazku dozvědět. Skutečnost, že dluží peníze zjistí až v okamžiku, kdy jej vyhledá exekutorský úřad. Tyto případy se samozřejmě různí, ale nyní již dokážeme dlužníkům pomoci i v těchto situacích.

Dluhová mapa – kdo tuto službu využívá

Nejčastěji lidé, kteří si jsou vědomi některých svých závazků, potřebují své zadlužení řešit, ale neznají celkovou míru svého zadlužení. Nemají ani potřebné dokumenty ke svým dluhům, které jsou mnohdy nezbytně nutné, aby bylo možné jakkoli přebujelé zadlužení řešit.

Co tedy dluhová mapa přinese klientovi?

Dokážeme zjistit a detailně zmapovat klientovo kompletní zadlužení. Klient tak zjistí, komu dluží, na základě čeho dluží, jaký je důvod vzniku závazku, zjistí aktuální celkovou dlužnou částku. Dále získá dokumentaci ke svým závazkům. Vytvoříme tzv. dluhovou mapu a zajistíme veškerou dokumentaci, kterou bude pro své potřeby klient potřebovat.

Chce-li dlužník řešit svou špatnou finanční situaci, je nezbytně nutné mít potřebné podklady, dokumenty k závazkům. Musí vědět a mít dokumenty podloženo komu dluží, kolik dluží a o jaké dluhy se jedná. Proto nabízíme službu dluhová mapa.

Chci využít službu dluhová mapa

Postup je snadný. Chcete-li využít službu dluhová mapa, kterou klientům nabízíme, kontaktujte nás prostřednictvím emailu, na našich tel. číslech, nebo vyplněním kontaktního formuláře ZDE

4
Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší
Marek
Host
Marek

Dobrý den, potřeboval bych zjistit přesně kolik dlužím. Děkuji