SOUDNÍ ODDLUŽENÍ, INSOLVENCE, OSOBNÍ BANKROT

oddlužení

Oddlužení ovlivnila novelizace insolvenčního zákona a přinesla podstatné výhody pro dlužníky. Uvádíme ty hlavní.

Od 1.6.2019 je účinná novela zákona č. 182/2006 Sb. o úpadku a způsobech jeho řešení – insolvenční zákona (dále jen IZ). Zde naleznete přesné znění insolvenčního zákona.

NEJVÝHODNĚJŠÍ PODMÍNKY JSOU NOVĚ PRO SENIORY A OSOBY S INVALIDITOU DRUHÉHO A TŘETÍHO STUPNĚ!

Řízení trvá pro tyto skupiny osob jen tři roky. Navíc je za tři roky je úspěšně ukončeno s odpuštěním dluhů bez zkoumání kolik procent bylo věřitelům uhrazeno.

Vyplňte tento krátký FORMULÁŘ a my Vám obratem sdělíme, zda splňujete podmínky pro povolení. Pokud podmínky splňovat nebudete, pomůžeme Vám učinit takové kroky, abyste v co nejkratší době na povolení dosáhli.

ODDLUŽENÍ NOVĚ ZDARMA

Za realizaci oddlužení nám klient nic neplatí. Případ převezmeme zcela zdarma. Klienta zastoupí náš advokát a vyřídí se soudem vše za klienta. Po povolení odměnu stanovenou zákonem zaplatí za dlužníka de facto věřitelé, protože je hrazena ze splátek v oddlužení.

Chci vědět víc o oddlužení zdarma…

DO ODDLUŽENÍ MŮŽE NOVĚ VSTOUPIT TÉMĚŘ KAŽDÝ

Při žádosti dlužník nemusí přesvědčit soud, že bude schopen splatit alespoň 30% svých dluhů. Dokonce není nutné ani 30% svých dluhů splatit. Stačí, když bude schopen měsíčně platit alespoň 2.178,-Kč (odměna insolvenčního správce 1.089,-Kč + stejná částka pro věřitele).

Chci vědět víc o nových podmínkách oddlužení pro každého…

Pokud do insolvenčního řízení chcete a nevíte, zda splňujete podmínky, nebo pokud Vám nějaký „odborník“ sdělil, že podmínky nesplňujete protože… (už jsme slyšeli plno nesmyslů:-) Poraďte se raději bezplatně s námi. Překážkou jsou dnes jen dluhy velkého rozsahu vzniklé z určité trestné činnosti a i s tím si dokážeme poradit.

NOVÁ DOBA TRVÁNÍ 

Insolvenční řízení končí za pět let nebo v okamžiku úhrady všech dluhů. Nově také tři roky pro dlužníky, kteří zaplatí alespoň 60% svých dluhů. Tři roky platí také pro seniory a invalidní důchodce ve druhém a třetím stupni invalidity.

Chci vědět víc o trvání oddlužení…

 

78
Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší
Eva
Host
Eva

Dobrý den, mám k Vám prosbu. V současné době mám exekuci. Mám danou exekuci srážkami ze mzdy, a na nemovitosti. Od září mi strhávají ze mzdy. Snažím se s exekutorem domluvit na splátkách, aby mi zrušili srážky ze mzdy. Navrhla jsem řešení, tím bych dluh uhradila tak do února 2020 nebo bych se snažila do prosince 2019. Když mám nastaveny srážky ze mzdy, nestíhám splácet ostatní závazky a hypoteční úvěr. Nechci insolvenci, chci veškeré dluhy splatit. Oprávněný splátkový kalendář zamítl, že je vše na exekutorovi. Nevím jak dále postupovat. Je nějaký zákon, který mi to může umožnit? Děkuji za pomoc.… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat a poradit.
v březnu na mě byl ukončen konkurz, po 2 měsících se začali přihlašovat neuspokojení věřitelé a začali mi strhávat z platu každý měsíc jinou částku, ale všechny stržené peníze jsou stále drženy v zaměstnání. Vyhlásil jsem tedy osobní bankrot a dne 6.11.2017 byla zveřejněna vyhláška o zahájení insolvenčního řízení. Můžou mi i v tomto měsíci (prosinci) strhnout exekuci z platu?

Předem děkuji za odpověď

RObert
Host
RObert

Dobrý den , jsem na konci insolvence v zaří 2017 to bylo 5 let, měl jsem stanoven splátkový kalendář s nižšími splátkami a s tím že uhradím min 50% a +,nicméně v průběhu oddlužení jsem přišel o zaměstnání, byl jsem dlouhodobě na nemocenské a následně mi byl přiznán inv.důchod 3.stupněo veškerých změnách jsem písemně informoval jak ins.správce tak soud , uhradil jsem v průběhu 5 let méně a to zhruba 40% insolvenční správce napsal do zprávy že jsem podmínky splnění oddlužení nesplnil ale doporučení ins.správce je ponechat dlužníka v oddlužení a moc tomu nerozumím, chtěl bych se tedy zeptat zda… Číst vice »

Vera
Host
Vera

Dobrý den, asi jsem se stala obětí podvodníka, a nevím co by bylo nejlepší udělat za kroky,aby me nepostihlo to,ze mi peníze nevrátí. Jde o to,ze jsem si kvůli němu vzala pujcku v celkove částce 600 tis. podepsal se mnou 2 směnky na 250 tis a 350 tis, po nejake době jsem zjistila že jsem tehotna, momentalne ve 13 týdnu těhotenství, on měl radost,ujišťoval me ze jakmile se financne vyrovná se svojí byvalou přítelkyni, že mi všechno vrátí a ze se o me a to male postará. minuly týden přišel s tim, ze mi lhal, ohledně data narození a podepsal… Číst vice »

Sylva
Host
Sylva

Dobry večer chtěla jsem se zeptat přitel je v insolvenci stal se mu pracovni uraz a zažadal si o trvale nasledky nemoc z povolani ma pravo insolvencni spravce celou častku zabavit jelikož mu byla celá částka zaslana na učet majetkove podstaty. Děkuji za odpověd

petra
Host
petra

dobrý den, mám přítele, který byl trestně stíhán. odseděl si 15let ale musí hradit i škodu z trestní činnosti cca.2000.000kč. chce vás poprosit o pomoc v insolvenčním řízení. můj dotaz zní, plánujeme svatbu a já vlastním rodinný dům, je možné předmanželskou smlouvou zařídit aby příteli nic z mého majetku nepatřilo abych o to nepřišla? a ještě jeden dotaz, když budeme manželé a partner by zemřel, ten jeho dluh bych musela splácet já? děkuji za odpověď

Marta
Host
Marta

Dobry den kamaradka by chtela podat osobni bankrot a vlastni rodinny dum po rodicich,bude ji tento dum zachovan,nebo ponechan a platit bude v urcitych srážkách,nebo jej bude muset prodat.Dekuji Marta

Lucie
Host
Lucie

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zda mohu požádat o insolvencni když sem vedená na úřadu práce.

Květa
Host
Květa

Dobry den, Mam schvalenou insolvenci,kterou radne splacim. Lze pozadat o prideleni jineho insol .spravce? Stimto kterEho mam, mam jen negativni zkusenosti, Navic se prestehoval a zpravidla nereaguje na nic a nEda se s nim absolutne domluvit.druhy dotAZ-,Mohu v insolvenci pracovat na ICO? Dekuji

Alena
Host
Alena

Dobrý den prosím mám dotaz Manžel minulý rok v listopadu skončil insolvenci.má i soudní vyjádření.nyní mu přišla blokace na účet.Je toto možné ?děkuji za odpověď.