Pomoc s dluhy

Pomoc s dluhypomoc s dluhy

Naše společnost nabízí především pomoc s dluhy, které se vymkly kontrole. Pomáháme lidem, kteří se ocitli v dluhové pasti a své závazky již nejsou schopni dále řádně hradit. Dlužníkům poskytujeme bezplatné dluhové poradenství a společně vždy najdeme řešení jejich tíživé finanční situace. S žádostí o pomoc či radu se na nás denně obracejí lidé z různých sociálních vrstev a poměrů. Vždy ke každému přistupujeme individuálně. V dnešní uspěchané době, se do situace, kdy dlužníkovi přerostou závazky přes hlavu a potřebuje pomoc s dluhy, ocitá stále více a více dlužníků. Pokud i Vy potřebujete pomoc či jen radu, neváhejte se obrátit na naši bezplatnou dluhovou poradnu (přímý odkaz ZDE).

Jak pomoc s dluhy realizujeme?

Pomoc s dluhy realizujeme dle potřeb našich klientů, nicméně začátkem je vždy bezplatná telefonická konzultace. Pro naše klienty zajišťujeme také službu dluhová mapa, což je v situaci kdy dlužník nemá přehled o svých závazcích a potřebuje pomoc s dluhy zcela klíčová služba. Dokážeme zjistit a detailně zmapovat klientovo kompletní zadlužení. Klient tak zjistí, komu dluží, na základě čeho dluží. Dále jaký je důvod vzniku závazku, zjistí aktuální celkovou dlužnou částku a získá dokumentaci ke svým závazkům.

Potřebujete pomoc s dluhy a hledáte informace?

Můžete čerpat informace na našem webu, který sám o sobě obsahuje důležité informace, rady tipy a nejčastější otázky a odpovědi z oblasti dluhové problematiky a exekucí. Pomůže Vám zorientovat se v komplikované závazkové problematice a může Vám pomoci ušetřit desetitisíce korun.xsky3animetecky-otaznikylogoins

Pokud i Vám přerostli Vaše závazky přes hlavu a potřebujete pomoc či radu, neváhejte se na nás obrátit.

Naše dluhová poradna je Vám k dispozici každý všední den od 9:00 do 18:00 na tel.: 774 414 339 nebo 776 255 589. Pro případné dotazy můžete využít také naši emailovou adresu [email protected] Na dotazy reagujeme v nejbližší možné době. Pro rychlejší komunikaci a pomoc s dluhy můžete zanechat i telefonní číslo na Vás a vhodný termín, kdy je možné Vás kontaktovat.

2
Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší
Petra Šafinova
Host
Petra Šafinova

Dobrý den, stalo se mi , že jeden dluh u T-Mobile vymáhají dva ruzni exekutoři. Jak se mužů bránit?