Poradna pro finanční tíseň

Poradna pro finanční tíseň je tu pro ty, kdo se dostali do těžké finanční a životní situace. Nezvládáte splácet svoje závazky? Čelíte žalobě?  Přišla Vám výzva od soudu, rozhodčí nález, platební rozkaz či jiná listina? Nevíte si rady a tlačí Vás finanční tíseň? Právní pomoc hledejte v naší poradně. Poradíme Vám zdarma, jak z obtížné životní situace vybruslit.

"<yoastmark

Poradna pro finanční tíseň zdarma

Chce-li na Vás věřitel nařídit exekuci, musí Vás nejprve zažalovat. Pokud ve smlouvě nebo smluvních podmínkách s věřitelem není tzv. rozhodčí doložka, věřitel žalobu podá k věcně a místně příslušnému soudu. V případě, že rozhodčí doložka existuje, věřitel se obrátí na rozhodčí soud nebo na rozhodce, který je v doložce uveden. Poradna pro finanční tíseň může pomoci s obranou Vašich práv i proti vymahačům či exekutorům.

Finanční tíseň neznamená nečinnost

Dlužník se musí bránit a správně reagovat na výzvy od rozhodce, soudu či soudem vydaný platební rozkaz. Bez adekvátní reakce se vydává všanc nepřiměřeným úrokům, penále nebo pokutám, které pak vymáhá exekutor! Správným postupem lze ušetřit desetitisíce.

Poradna pro finanční tíseň pomůže i s oddlužením

Ochotně Vám poradíme ve všech záležitostech týkajících se oddlužení pod dohledem krajského insolvenčního soudu (lidově osobní bankrot). Můžete také realizovat oddlužení prostřednictvím naší advokátní kanceláře. Klientům poskytujeme i řadu záruk. Více informací ZDE.

Dluhové poradenství a poradna pro finanční tíseň

Naše poradna pro finanční tíseň řeší s dlužníky i žádosti o dluhové poradenství. Některým zájemcům stačí krátká rada, ale samozřejmě i v těchto případech je možné domluvit osobní schůzku.

Poradna pro finanční tíseň v rozhodčím řízení

Věřitelé nezřídka do smluvních podmínek zapracují tzv. rozhodčí doložky. Ty jim umožní obejít řádný soud a podat na Vás žalobu u rozhodčího soudu nebo rozhodce, kterého si předem zvolí. Z našich zkušeností vyplývá, že rozhodčí řízení nebývá spravedlivé. Převahu mívá věřitel. Ten si totiž rozhodce nebo rozhodčí soud vybírá. Jejich protiváhou je poradna pro finanční tíseň. My stojíme na Vaší straně a jsme připraveni hájit Vaše práva.

Naši specialisté Vás mohou problému s rozhodčí doložkou zbavit. Věřitele lze dostat do situace, kdy s Vámi začne znovu jednat, nebo Vás bude muset zažalovat u soudu obecného. A tam je šance na úspěch (opětovný splátkový kalendář, zákonné úroky, atp.) mnohem větší, než u rozhodce. Soud na rozdíl od rozhodce přihlédne k celkové situaci dlužníka. Do úvahy vezme sociální situaci, zdravotní a rodinný stav apod. Jinými slovy: dostane se Vám spravedlivého procesu.

Poradna pro finanční tíseň pomáhá s obranou práv dlužníků

Braňte se! Poradna pro finanční tíseň ví jak na to. Mnohdy stačí jednoduchá rada. Obecný soud pak velmi pravděpodobně nepřikáže zaplatit celý dluh do 3 až 15 dnů (nejčastější lhůta), ale umožní Vám dluh hradit v měsíčních splátkách. S naší pomocí také věřiteli nepřizná penalizaci, či úroky, které by požadoval neprávem. Poradna pro finanční tíseň může pomoci s obranou Vašich práv i proti vymahačům či exekutorům.

Poradna pro finanční tíseň v soudním řízení

Dokážeme pomoci i v případech, kdy věřitel podal žalobu a od soudu Vám přišel platební rozkaz, elektronický platební rozkaz, rozsudek, výzva k dostavení se k nařízenému řízení nebo jiná soudní výzva. Nepropadejte zbytečné panice, je tu poradna pro finanční tíseň. Situace totiž zdaleka není bezvýchodná. Stačí se umět bránit!

Vězte, že obecné soudy v mnoha případech rozhodnou objektivně a spravedlivě. Berou v potaz celkovou situaci dlužníka včetně sociálního, rodinného a zdravotního stavu i dalších faktorů. Víme , jak u soudu dosáhnout co nejlepších podmínek včetně možnosti splátkového kalendáře.

Poradna pro finanční tíseň pomůže s obtížnou životní situací

5 hlavních důvodů, proč se na nás klienti obrací:

  1. Pomůže v rozhodčím řízení.
  2. Pomůžeme v soudním řízení.
  3. Poradíme, jak se zbavit nařízení exekuce.
  4. Pomůžeme vyřešit zadlužení i předluženost.
  5. Poradna pro finanční tíseň je zcela zdarma.

177
Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší
Barbora
Host
Barbora

Dobrý den. Chtěla bych se poradit. Mám úvěr u ČMSS 300tis.kc na který mi ručí moje sestra. Můžete mi prosím poradit jestli je nějaká možnost z tohoto ručení sestru vyvázat? Vše splácím řádně a včas ale tím že jsem na rodičovské a nedosáhla jsem výší mého příjmů na úvěr tak jsem potřebovala ručitele. Ale teď bych potřebovala z tohoto sestru odstranit. Můžete mi poradit prosím?
Děkuji za odpověď

Yveta
Host
Yveta

Dobrý den prosim Vás mám od soudu povoleno splácet dluh dobrovolně a přesto mi poslali obsílku od exekutora.Mám nízký příjem což jsem soudu doložila…Chci se zeptat kdo je vic…soud nebo exekutor.Děkuji

Martina
Host
Martina

Dobrý den
Chtěla jsem se zeptat jak reagovat v případě exekuce,kdy je Vám zablokován učet a Vy nemáte od exekutora žádný exekuční příkaz a ani jiný doklad o exekuci , tudíž nevíte ani dlužnou částku. Má exekutor povinnost zaslat tento exekuční příkaz či nikoli . Jak se dopátrat nějaké informace o dlužné částce a způsobu splacení. Exekutor nereaguje ani na telefony e meily.

Martina
Host
Martina

Dobry den prisla mi exekuce o ktere jsem ne vedela takji poslali na manzeluv ucet i kdyz jsem si tu pujcku brala za svobodna.CHtela bych aby se to netykalo manzela jakto mam provezt jak mam dat navrch na odklad exekuce. Dekuji moc za odpoved

jIŘÍ
Host
jIŘÍ

Dobrý den. MAM ZALOŽENO HODNĚ,Z MINULOSTI NESPLACENÝCH ÚVĚRŮ.tAK JSEM SE CHTĚL ZEPTAT.kDYŽ BYCH SI SEHNAL
NĚJAKOŮ PRÁCI NA tpp?jESTLY BYCH TY DLUHY MOHL SPLÁCET PŘEZ AKTIVNÍ ÚČET.jEDNALO BY SE O VÝŠE DLUHU PŘESAHUJÍCÍ
1,MILION KČ.pŘEDEM DĚKUJI ZA BRZKOŮ ODPOVĚD NA MŮJ MEIL

Ctibor
Host
Ctibor

Dobrý den MÁM INSOLVENCI KTERÁ MI LETOS V KVĚTNU KONČÍ .LONI SE MI STAL PRAC. .ŮRAZ DNES MI POJÍŠŤOVNA OZNÁMILA ŽE DOSTANU 16 018 KČ PO ZDANĚNÍ 13 723 KČ ALE NA ZÁKLADĚ POKYNU INSOL. SPRÁVCE TYTO PENÍZE ODESLALA NA ŮČET MAJET. PODSTATY ČILI NA TEN DLUH CHCI SE ZEPTAT ZDA NA TO MÁ SPRÁVCE NÁROK ZABAVIT MI CELOU TUTO ČÁSTKU KDYŽ V TOM BYLI I PENÍZE CO JSEM ZAPLATIL U LÉKAŘE ?INSOLVENCI MI BĚHEM TOHOTO ŮRAZU STRHÁVALI I Z NEMOCENSKÉ JÁ SI MYSLÍM ŽE BYCH MĚL ASPOŇ ČAST TĚCH PENĚZ DOSTAT .SPRÁVCE SE ODMÍTÁ SE MNOU O TOM BAVIT… Číst vice »

Ivana
Host
Ivana

Dobry den,potrebovala bych poradit.Mam 4 roky insolvence.jsem druhy rok na up a nasla jsem si brigadu.mam splnene procento splaceneho dluhu,ale vznikl mi dluh na odmene pro insolvencniho radce.rozhodla se mi ukoncit insolvenci o kterou si pry mohu zazadat pozdeji.Muzete mi poradit co mam delat?

Bohumil B.
Host
Bohumil B.

Dobrý den, mám na sebe vedeny v současnosti 3 exekuce. 1. z nich již je téměř splacena, zbývá 990 Kč. 2. je sice vedena i v CEE, ale není u ní uveden žádný povinný. Přesto Exekuční úřad v Šumperku tvrdí, že ji musím uhradit. Jak je možné, že u exekuce není uvedený žádný povinný a úřad tvrdí, že jsem to já? 3. žádal jsem o splátkový kalendář již od prosince u Mgr. Lucie Valentové, exekutorky v Brně. Ani jednou nereagovala. Nyní mi od dubna sráží 5000 Kč ze mzdy. Je možnost se proti tomu nějak bránit, když bych sám dobrovolně… Číst vice »

Petra
Host
Petra

Dobrý den,

žiji s přítelem ve společné domácnosti, přítel je v konkurzu a na jeho plat je uvalena exekuce a tudíž má jen existenční minimum. byt je psán na mě.
má otázka zní, mohu přijít o byt či o věci v něm, které jsou psáné na mě? Můžou mi sáhnout i na mou výplatu?

Růžena
Host
Růžena

Dobrý den. V minulosti jsem si pod finanční tíhou vzala pujčku od společnosti proficredit.pujčka byla na 53 tisíc.kvuli problémum se splátkami byl vydán rozhodčí nález a uznání dluhu.Dnes mi přislo oznámení o dluhu která se vysplhal na 340 000.Což se mi zdá už opravdu moc.Mám strach z exekuce.manžel přišel o práci a já jsem na rodičovské dovolené.Je nějaká šance jak z toho ven?Děkuji