Řešení exekuce – možnosti a způsoby

řešení exekuce

Řešení exekuce je důležité neodkládat a zvolit aktivní přístup. Pokud byla exekuce nařízena zcela po právu, je nutné zaměřit se na zmírnění jejích dopadů a následně zvolit ten nejlepší z možných způsobů úhrady dlužné částky. Pokud byla exekuce nařízena neoprávněně, je nezbytně nutná analýza zkušeným advokátem. Úvodní telefonní konzultace, při které předběžně situaci analyzujeme, je u nás samozřejmě vždy zdarma.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím webového formuláře, telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 18:00, nebo prostřednictvím našeho emailu.

Kontaktní webový formulář naleznete ZDE.

Řešení exekuce – oprávněně nařízené exekuční řízení

Řešení exekuce, kdy byla exekuce nařízena v souladu se zákonem, je tudíž oprávněná a dlužná částka není rozporována. V tomto případě je důležité zaměřit se na řešení exekuce s ohledem na co nejvhodněji zvolený způsob úhrady dlužné částky. Lze zvolit několik postupů od dohody s exekutorským úřadem (je-li to možné), přes vhodně zvolené přeúvěrování nebo až po vstup do soudního oddlužení.

Na základě bezplatné telefonické analýzy situace klienta, jsme schopni navrhnout nejlepší z možných řešení. Situaci je vždy důležité správně zhodnotit. Doporučujeme nespoléhat se na doporučení mnohdy pochybných subjektů, kteří občas radí dlužníkům neuvěřitelné nesmysly, ale obrátit se na zkušené odborníky v oboru.

Nevíte si rady při řešení exekuce? Poraďte se zcela zdarma.

řešení exekuce

Naše advokátní kancelář se věnuje dluhové problematice již přes deset let. Můžeme tudíž nabídnout profesionalitu, lidský přístup a především praxí a mnohaletými zkušenostmi podloženou odbornost.

Nesoudíme, pomáháme a náš přístup je příjemný a lidský. Vyzkoušejte nás a využijte nabídky bezplatné konzultace. Naši klienti bývají často překvapeni, že jim dokážeme pomoci i v situacích, které se zdají bezvýchodné.

Buďte aktivní a na řešení situace nikdy nerezignujte.

Řešení exekuce – neoprávněně nařízené exekuční řízení

Jedná se o stejnou situaci, jako když přijdete k lékaři, protože Vás bolí ruka. Stejně jako lékař musí nejdříve diagnostikovat příčinu bolesti, musí i advokát nejprve analyzovat situaci, zjistit příčinu problému a následně doporučit a realizovat co nejvhodnější řešení.

Doporučujeme a realizujeme proto při řešení exekuce následující postup.

  1. Bezplatná telefonická konzultace – analýzu situace je základ.
  2. Osobní schůzka – vyžaduje-li to složitost situace, pozveme klienta na osobní schůzku.
  3. Doporučení řešení.
  4. Má-li klient zájem, můžeme zvolené řešení realizovat.

V případech neoprávněně nařízené exekuce se nejedná o úhradě závazku, ale o napravení právního stavu. Tedy advokát podnikne takové kroky, aby došlo k zastavení exekuce, která byla nařízena neoprávně. V těchto případech hájíme práva našeho klienta.

Neaktivita a rezignace je nejhorší možný přístup. Aktivní přístup při řešení exekuce se vždy vyplácí.

Komentujte

avatar