NAŘÍZENÍ EXEKUCE

nařízení exekuce

Došlo k nařízení exekuce proti Vám? Nezvládáte splácet své dluhy? Je proti Vám vedena exekuce? Chcete jednat o zastavení exekuce, zahájit oddlužení nebo jiném řešení? 

V této situaci nejste sami. Nepropadejte depresi a své problémy řešte. Pro dlužníky se otevřelo mnoho možností, jak svou situaci řešit.

Navíc je nutné se bránit, abyste nemuseli platit víc, než je nezbytně nutné. Věřitelé často požadují zcela nepřiměřeně vysoké sumy, na které nemají nárok. Pokud byste se nebránili, soud mu může přiřknout vyšší částku, než mu náleží. A po nařízení exekuce byste ji zaplatili Vy jako dlužník.

Máme pochopení pro obtížné životní situace. Svůj dotaz nám jednoduše zašlete přes kontaktní formulář, nebo na přímo na náš email. Můžete také využít některé z našich telefonních čísel. S ohledem na Vaši úsporu Vám zavoláme zpět.

Chci vyplnit kontaktní formulář, potřebuji zavolat zpět…

JAK NAŘÍZENÍ EXEKUCE ŘEŠÍME?

Nejprve s klientem zkoumáme možnosti – poté navrhneme ten nejvhodnější postup a má-li klient zájem, postup realizujeme za klienta.  Řešením může být bankrot fyzické osoby (osobní bankrot), ale pomůžeme i tehdy, kdy soudní oddlužení není možné. Nařízení exekuce nezaviní neřešitelnost situace.

Je také potřeba se podívat na oprávněnost nařízené exekuce.

Chci vědět víc o řešení exekuce…

CO DĚLAT PŘI NAŘÍZENÍ EXEKUCE?

nařízení exekuce

Obraťte se na nás kdykoli. Věnovat se Vám bude náš specialista na závazkové, občanské a insolvenční právo. Situaci s Vámi probere bezplatně telefonicky. Pokud to bude nutné, domluvíme termín osobní konzultace. Získáte tak řešení na míru přesně pro Vás. S tímto řešením Vám rádi pomůžeme, případně jej vykonáme za Vás.

Soudní oddlužení – naše advokátní kancelář Vám pomůže i s oddlužením (lidově osobní bankrot).

Chci vědět víc o oddlužení zdarma…

Chci vědět víc o nových podmínkách oddlužení pro každého…

Zastavení exekuce – Je-li to jen trochu možné, dokážeme exekuce zastavit. Existuje mnoho případů, kdy toho lze dosáhnout. Umíme řešit prodej nemovitostí, zahrnutých v exekučním řízení. Umíme zastavit exekuční dražbu, domluvit se s věřiteli nebo pomoci s přeúvěrováním (možnost domluvit přímo se soukromým investorem nebo prověřenou společností).

Chci vědět víc o zastavení exekuce…

KDO NAŠE SLUŽBY VYUŽÍVÁ?

Dlužníci, proti kterým jsou vedena exekuční řízení a hrozí jim v exekuci prodej movitého i nemovitého majetku. Obrací se na nás i blízcí dlužníků (rodiče, partneři, spolubydlící), kteří se obávají, aby exekutor nezabavil jejich majetek a chtějí jej ochránit.

Chci vědět víc o právní ochraně majetku před exekutorem…

Obrací se na nás také dlužníci, kteří nezvládají platit své závazky, nebo vědí, že brzy nebudou schopni. Chtějí jednat s věřiteli, exekutory nebo chtějí zahájit soudní oddlužení.

Chci vědět víc o oddlužení…

Obrací se na nás zkrátka každý, kdo má potíže s dluhy a chce situaci řešit nejlepším možným způsobem a využít našich dlouholetých zkušeností.

NAŘÍZENÍ EXEKUCE – NELEKEJTE SE, ZAČNĚTE JEDNAT! 

Pokud přesně neznáte svá práva a povinnosti, vymahači a exekutoři Vás mohou vzít na hůl. Nebudete-li postupovat správným způsobem, zaplatíte mnohem více, než je potřeba. Lidé těchto profesí často překračují své pravomoci a chovají se nezákonně. Vědí, že se dlužník nachází v obtížné, vypjaté situaci. Před nezákonným jednáním vymahačů a exekutorů Vás ochráníme před i po nařízení exekuce.

Exekuční řízení upravují především zákon č. 120/2001 Sb. o exekutorech a exekuční činnosti – exekuční řád a zákon č. 99/1963 Sb občanský soudní řád.

Přímý odkaz na občanský soudní řád 

Přímý odkaz na exekuční řád

V případě potřeby nás jednoduše kontaktujte. S inspartner.cz se můžete účinně bránit nařízení exekuce a šetřit peníze.

55
Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší
Michaela
Host
Michaela

Dobrý den ,chci se zeptat ,s Manželem bydlíme u mých rodičů dočasně kvůli stavbě domu . Naši jsou mimo ČR ,dnes ráno zvonek jdu otevřít a Exekutor ,byla jsem v šoku. Přišla exekuce moji mamce . Pan hned začal chodit natáčet majetek a zapisovat . Přitom tedy povídal co a jak .. Ale zapsal náš majetek s manželem ,odsekl mě že chce uctenky s našimi jmény ,jinak to bere jako majetek moji mamky .. Exekuci zítra budu platit ,ale chtěla jsem se zeptat do budoucna jak se bránit ,protože víme že nejspíše nebyla poslední . A mohu někde i já… Číst vice »

Jana
Host
Jana

dobrý den,prosim mam exekuci,dnes jsem volala aby mi to umoznili na splátky a pani mi rekla ze nejsou splatkova firma,byla nepúrijemna a položila mi telefon…chtěla jsem splácet formou splátek..vyrozumeni mi prislo nedavno..mam zastaveny ucet a i auto…hledam jestli je mozne zastavit exekuci??a nebo mam nárok u nich na splatkovy kalendar aniz by mi vzali nake věci??

Kris
Host
Kris

Dobrý den , můj přítel má exekuci kterou už přes rok splácí každý měsíc. Nyní na ten dluh má nařízenou další exekuci. Tedy dvě exekuce na jeden dluh. Domnívám se, že druhá exekuce je neplatná a proti zákonná. Jelikož exekutoři by měli ihned po zahájení exekuce pohledávky zanést tuto informaci do registru exekucí. Stejně tak mají povinnost před zahájením exekuce zkontrolovat tento registr, zda již dluh není vymáhán jiným exekutorem. Stává se, že někteří exekutoři tuto svou povinnost nesplní včas a věřitel podá exekuční návrh i jinému exekutorovi. Pro jeden dluh jsou pak vedeny naráz dvě exekuce. Exekuce, která byla… Číst vice »

Roman
Host
Roman

Dobrý den.Můj bratr má na sebe několik exekucí.Naši rodiče bydlí v domě.Otec je hodně nemocný.Lze přepsat dům na naší matku ještě než otec zemře? Bojíme se, že při dědickém řízení, by část domu připadla exekutorovi a matka by měla potíže.Co případně můžeme udělat? Děkuji R.

Tomáš
Host
Tomáš

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc. Nezávisle na sobě mi 2 exekutoři obstavili účet. Mám nárok na dvojnásobek zivot. Minima. Platí to pro každou jednotlivou exekuci? Nebo je to jednotné. Z toho co jsem se dočetl tak mohu zažádat pouze jednou v průběhu dane exekuce. Ale co když jsou 2 od dvou různých exekutorů.

Děkuji za odpověď

Petra
Host
Petra

Dobrý den,
Manželovi ještě před vznikem manželství vznikly dluhy, které nebyl schopen splácet a již za trvání manželství prošel insolvenci. Téměř všechny dluhy byly splaceny. Manželovi stále probíhají srážky ze mzdy ale nyní mi přišla blokace na účet. Chci se zeptat zda může exekutor postihnout i moji mzdu případně může přijít k nám domů a zabavit věci. Bydlíme u mých rodičů a Manžel u nás nemá trvalé bydliště.
Děkuji za odpověď

Eva
Host
Eva

Dobrý den pane doktore,
chtěla jsem se zeptat zda může o bankrot zažádat člověk který pracuje jako živnostník a nebo člověk pracující v zahraničí ?
Děkuji za odpověď .
S pozdravem Eva

Martin
Host
Martin

Dobrý den. Můžu Vás poprosit o radu ? Moji rodiče mají rodinný dům o dvou bytových jednotkách.V jedné bydlím mnoho let já s manželkou a dvěmi dětmi. V druhé bydlí otec s matkou. Můj bratr který dluží cca 21 věřitelům asi 900 tisíc sice bydlí jinde v podnájmu,ale trvalé bydliště má na naší adrese. teď je sice zaměstnán ale v době vzniku části dluhu byl osoba samostatně výdělečně činná. měl podanou žádost o oddlužení ale byla zamítnuta z důvodu nedodání některých podrobnějších skutečností. bratr se tu občas staví a nevím zda z finančních důvodů nebude muset opustit pronajmutý byt a… Číst vice »

Monika
Host
Monika

Dobrý den,
obrácím se na vás s prosbou o radu.
jaké pravomoce má firma,která převzala pohledávku a vymáhá ji ted?
pracovník firmy,přijel ke mě domů a že když nezaplatím na místě určenou částku,zavolá do kanceláře a do hodiny tam mám exekutora atd..jak se bránit,je to správný postup?
Děkuji Monika

Klára P.
Host
Klára P.

Dobrý den,
potřebuju poradit moje sestra si napujčovala půjčky a neplatila je a má ted na krku exekuci.Trvalé bydliště má na mětském úřadě a kontaktní má u rodičů.Rodiče mají strach že exekutor přijde k nim.Jak se mají bránit.
Děkuji za odpověď.