Nařízení exekuce

nařízení exekuceDošlo k nařízení exekuce proti Vám? Nezvládáte splácet své dluhy? Je proti Vám vedeno exekuční řízení? Chcete jednat o zastavení exekuce nebo vyhlásit bankrot fyzické osoby? Je tu naše poradna při finanční tísni!  Zdarma Vám poradíme, co dělat, když už došlo k nařízení exekuce.

Nařízení exekuce je celospolečenský problém

V nezáviděníhodné situaci nejste sami. Nepropadejte depresi a své problémy řešte. Nesplácíte-li své závazky řádně  po delší čas, věřitel Vás skoro určitě zažaluje. V soudním řízení může požadovat neoprávněně přehnanou sumu. Pokud byste se nebránili, soud mu může přiřknout vyšší částku, než mu náleží. A po nařízení exekuce ji zaplatíte Vy jako dlužník. Dožadujte se svých práv!

Bezplatná poradna ve finanční tísni

Máme pochopení pro obtížné životní situace. Svůj dotaz nám jednoduše zašlete přes kontaktní formulář, nebo na přímo na náš email. Můžete také využít některé z našich telefonních čísel. S ohledem na Vaši úsporu Vám zavoláme zpět.

Jak nařízení exekuce řešíme

Nejprve s klientem zkoumáme možnosti – poté navrhneme ten nejvhodnější postup a má-li klient zájem, pomůžeme s jeho realizací.  Řešením může být bankrot fyzické osoby (osobní bankrot), ale pomůžeme i tehdy, kdy soudní oddlužení není možné. Nařízení exekuce nezaviní neřešitelnost situace.

Naše služby při nařízení exekuce

Bezplatná poradna – obraťte se na nás kdykoli. Věnovat se Vám bude některý náš specialista na závazkové, občanské a insolvenční právo. Situaci s Vámi probere po telefonu, emailem nebo dopisem. Poté je možné domluvit i osobní schůzku! Získáte tak řešení na míru přesně pro Vás. S tímto řešením Vám rádi pomůžeme, případně jej vykonáme za Vás.

Bankrot fyzické osoby – naše advokátní kancelář Vám pomůže i s oddlužením (lidově osobní bankrot).

Zastavení exekuce jsou známy kauzy po nařízení exekuce, kde došlo k pozastavení jejího výkonu. Umíme řešit prodej nemovitostí, zahrnutých v exekučním řízení.

Kdo tyto služby po nařízení exekuce potřebuje

Mezi našimi klienty převažují dlužníci, kteří nezvládají splácet všechny půjčky a snaží se svůj problém urychleně řešit, hledají poradenství. Hodlají vyhlásit bankrot fyzických osob, Nebo již došlo k nařízení exekuce a hrozí, že exekutor prodá jejich nemovitost v dražbě.

Nařízení exekuce se nelekejte – začněte jednat

Pokud přesně neznáte svá práva a povinnosti, vymahači a exekutoři Vás mohou vzít na hůl. Lidé těchto profesí často překračují své pravomoci a chovají se nezákonně. Vědí, že se dlužník nachází v obtížné, vypjaté situaci. Před nezákonným jednáním vymahačů a exekutorů Vás ochráníme před i po nařízení exekuce.

 

S inspartner.cz se můžete účinně bránit nařízení exekuce a šetřit peníze.

banner

47
Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší
Tomáš
Host
Tomáš

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc. Nezávisle na sobě mi 2 exekutoři obstavili účet. Mám nárok na dvojnásobek zivot. Minima. Platí to pro každou jednotlivou exekuci? Nebo je to jednotné. Z toho co jsem se dočetl tak mohu zažádat pouze jednou v průběhu dane exekuce. Ale co když jsou 2 od dvou různých exekutorů.

Děkuji za odpověď

Petra
Host
Petra

Dobrý den,
Manželovi ještě před vznikem manželství vznikly dluhy, které nebyl schopen splácet a již za trvání manželství prošel insolvenci. Téměř všechny dluhy byly splaceny. Manželovi stále probíhají srážky ze mzdy ale nyní mi přišla blokace na účet. Chci se zeptat zda může exekutor postihnout i moji mzdu případně může přijít k nám domů a zabavit věci. Bydlíme u mých rodičů a Manžel u nás nemá trvalé bydliště.
Děkuji za odpověď

Eva
Host
Eva

Dobrý den pane doktore,
chtěla jsem se zeptat zda může o bankrot zažádat člověk který pracuje jako živnostník a nebo člověk pracující v zahraničí ?
Děkuji za odpověď .
S pozdravem Eva

Martin
Host
Martin

Dobrý den. Můžu Vás poprosit o radu ? Moji rodiče mají rodinný dům o dvou bytových jednotkách.V jedné bydlím mnoho let já s manželkou a dvěmi dětmi. V druhé bydlí otec s matkou. Můj bratr který dluží cca 21 věřitelům asi 900 tisíc sice bydlí jinde v podnájmu,ale trvalé bydliště má na naší adrese. teď je sice zaměstnán ale v době vzniku části dluhu byl osoba samostatně výdělečně činná. měl podanou žádost o oddlužení ale byla zamítnuta z důvodu nedodání některých podrobnějších skutečností. bratr se tu občas staví a nevím zda z finančních důvodů nebude muset opustit pronajmutý byt a… Číst vice »

Monika
Host
Monika

Dobrý den,
obrácím se na vás s prosbou o radu.
jaké pravomoce má firma,která převzala pohledávku a vymáhá ji ted?
pracovník firmy,přijel ke mě domů a že když nezaplatím na místě určenou částku,zavolá do kanceláře a do hodiny tam mám exekutora atd..jak se bránit,je to správný postup?
Děkuji Monika

Klára P.
Host
Klára P.

Dobrý den,
potřebuju poradit moje sestra si napujčovala půjčky a neplatila je a má ted na krku exekuci.Trvalé bydliště má na mětském úřadě a kontaktní má u rodičů.Rodiče mají strach že exekutor přijde k nim.Jak se mají bránit.
Děkuji za odpověď.

Vlasta
Host
Vlasta

Dobrý den, prosím o radu, manžel nechal dceři přepsat rod.dům smlouvou darovací,smlouvu darovací máme věcné břemeno a užívání do 35 let, dcera už byla vdaná, její manžel začal podnikat a nadělal dluhy, může nám exekutor zabavit dům i ,když je to smlouva darovací, může i nám mě i manželovi zabavit věci a střechu nad hlavou a co potom máme dělat,je možné o navrácení daru ,což je dům zpět. děkuji za odpověd .

Růžena
Host
Růžena

dobrý den,
jak se mám bránit proti exekuci. STODAVALA JSE ZE ŠKOLI JSE BYLA Z DŮVODU POZDĚJI ZAPLAENÉHO ŠKOLNÉHO VÝLOUČENA. Nikdo se neptata že jse zaplatila se spoždením, a častku mi nevrátili. Nastoupila jsem do prace,jen že firma zanikla. na mě jení uvalena exekuce a zbyli oči pro pláč.Neplatili ani zdravotní ani sociální …..co mám dělat?

Martin
Host
Martin

obrý den,jsem ve velmi obtížné situaci s exekucemi.Celkem mám minimalně 8 exekucí a podle mého odhadu částka dosáhla výše 800tis korun.Hledám delší dobu možnost jak vše vyřešit,ale zatím podle mého názoru je to nemožné i přes velkou snahu vše řešit.Jsem v kontaktu se společností,s kterou chci uzavřít smlouvu o mém zastoupení ve věci insolvence.Jsem zaměstnán a žiji v zahraničí,a kámen úrazu je ten,že podle zjištěných informací mi nechají z příjmu jen 9.tis korun.To je pro mou situaci nepřípustná možnost,protože tuto částku 9.tis korun platím nájemný,plus jídlo,a také mám v čechách syna za kterým podle možností jednou za tři měsíce jezdím.Tyto… Číst vice »

Jan
Host
Jan

Dobry den, potreboval bych poradit. manželka si ještě za svobodna, když jsme se ještě ani neznali,nabrala nějaké půjčky. ted jsme tedy tři roky manželé a mě kvuli těmto jejím dluhum vzniklé ještě před svatbou uvalili exekuci na muj učet v bance. chtěl bych se zeptat , zda-li je postup exekutora v mém případě správný. předem děkuji za odpověd jan