Nařízení exekuce

Došlo k nařízení exekuce proti Vám? Nezvládáte splácet své dluhy? Je proti Vám vedena exekuce? Chcete jednat o zastavení exekuce, zahájit oddlužení nebo jiném řešení?

V této situaci nejste sami. Nepropadejte depresi a své problémy řešte. Pro dlužníky se otevřelo mnoho možností, jak svou situaci řešit.

Navíc je nutné se bránit, abyste nemuseli platit víc, než je nezbytně nutné. Věřitelé často požadují zcela nepřiměřeně vysoké sumy, na které nemají nárok. Pokud byste se nebránili, soud mu může přiřknout vyšší částku, než mu náleží. A po nařízení exekuce byste ji zaplatili Vy jako dlužník.

Máme pochopení pro obtížné životní situace. Svůj dotaz nám jednoduše zašlete přes kontaktní formulář, nebo na přímo na náš email. Můžete také využít některé z našich telefonních čísel. S ohledem na Vaši úsporu Vám zavoláme zpět.

Nařízení exekuce

Jak nařízení exekuce řešíme

Nejprve s klientem zkoumáme možnosti – poté navrhneme ten nejvhodnější postup a má-li klient zájem, postup realizujeme za klienta. Řešením může být bankrot fyzické osoby (osobní bankrot), ale pomůžeme i tehdy, kdy soudní oddlužení není možné. Nařízení exekuce nezaviní neřešitelnost situace.

Je také potřeba se podívat na oprávněnost nařízené exekuce.

Co dělat při nařízení exekuce

Obraťte se na nás kdykoli. Věnovat se Vám bude náš specialista na závazkové, občanské a insolvenční právo. Situaci s Vámi probere bezplatně telefonicky. Pokud to bude nutné, domluvíme termín osobní konzultace. Získáte tak řešení na míru přesně pro Vás. S tímto řešením Vám rádi pomůžeme, případně jej vykonáme za Vás.

Soudní oddlužení – naše advokátní kancelář Vám pomůže i s oddlužením (lidově osobní bankrot).

Zastavení exekuce – Je-li to jen trochu možné, dokážeme exekuce zastavit. Existuje mnoho případů, kdy toho lze dosáhnout. Umíme řešit prodej nemovitostí, zahrnutých v exekučním řízení. Umíme zastavit exekuční dražbu, domluvit se s věřiteli nebo pomoci s přeúvěrováním (možnost domluvit přímo se soukromým investorem nebo prověřenou společností).

Kdo naše služby využívá

Dlužníci, proti kterým jsou vedena exekuční řízení a hrozí jim v exekuci prodej movitého i nemovitého majetku. Obrací se na nás i blízcí dlužníků (rodiče, partneři, spolubydlící), kteří se obávají, aby exekutor nezabavil jejich majetek a chtějí jej ochránit.

Obrací se na nás také dlužníci, kteří nezvládají platit své závazky, nebo vědí, že brzy nebudou schopni. Chtějí jednat s věřiteli, exekutory nebo chtějí zahájit soudní oddlužení.

Obrací se na nás zkrátka každý, kdo má potíže s dluhy a chce situaci řešit nejlepším možným způsobem a využít našich dlouholetých zkušeností.

Nařízení exekuce - nelekejte se, začněte jednat

Pokud přesně neznáte svá práva a povinnosti, vymahači a exekutoři Vás mohou vzít na hůl. Nebudete-li postupovat správným způsobem, zaplatíte mnohem více, než je potřeba. Lidé těchto profesí často překračují své pravomoci a chovají se nezákonně. Vědí, že se dlužník nachází v obtížné, vypjaté situaci. Před nezákonným jednáním vymahačů a exekutorů Vás ochráníme před i po nařízení exekuce.

Exekuční řízení upravují především zákon č. 120/2001 Sb. o exekutorech a exekuční činnosti – exekuční řád a zákon č. 99/1963 Sb občanský soudní řád.

 

V případě potřeby nás jednoduše kontaktujte. S inspartner.cz se můžete účinně bránit nařízení exekuce a šetřit peníze.